Kafkas Projesi Kapsamında Kars Huzurevi ve Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Toplum Hizmeti Çalışması
Kafkas Projesi kapsamında kurumumuz Güzellik ve Saç Bakım Hizmeti Alanı öğrencileri ve öğretmenleri Figen BOY KARACAOĞLU öncülüğünde Kars Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kişisel bakım uygulamaları yapıldı. Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı Kadın Kuaförlüğü öğrencileri ve Erkek Kuaförlüğü Öğrencileri tarafından Huzur Evi’ndeki yaşlılarımızın saç kesimini, sakal tıraşını ve tırnak bakımlarını yapmışlardır. Bu anlamlı hizmetten dolayı huzurevi sakinleri son derece mutlu olduklarını belirttiler. Kars Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet YİLKİN huzurevi sakinlerine yönelik bu hizmetlerin aylık olarak devam edeceğini belirtti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kars Merkez Kars Mesleki Eğitim Merkezi
Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Kars Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Kars Merkez Mesleki Eğitim Merkezi Haberleri, Kars Okulları, Kars Merkez Okulları, Kars Mesleki Eğitim Merkezleri, Kars Merkez Mesleki Eğitim Merkezleri
Yayın Tarihi: 06.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)