Kan Bağışı Kampanyamıza Davetlisiniz
Okulumuz Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu ile Kale İlkokulu işbirliği ile 11 Ocak 2022 Salı günü Saat 11:00 de Kale İlkokulunda KAN BAĞIŞI kampanyası yapılacaktır. Bütün velilerimizi ve mahalle halkımızı bu konuda destek vermeye, kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.
Okulumuz Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu ile Kale İlkokulu işbirliği ile 11 Ocak 2022 Salı günü Saat 11:00 de Kale İlkokulunda KAN BAĞIŞI kampanyası yapılacaktır. Bütün velilerimizi ve mahalle halkımızı bu konuda destek vermeye, kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Kemal Reis İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Karaman İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Karaman Merkez İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Karaman İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Karaman Merkez İmam Hatip Ortaokulu Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İmam Hatip Ortaokulları, Karaman Merkez İmam Hatip Ortaokulları
Yayın Tarihi: 10.01.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)