Kardeş Okulumuz "Ankara Gölbaşı Uluslararası Milli İrade Anadolu İmam Hatip Lisesi" Tarafından "Kardeş Okul Projesi" Kapsamında Kitap Okuma Programı Düzenlendi.
Kardeş Okulumuz "Ankara Gölbaşı Uluslararası Milli İrade Anadolu İmam Hatip Lisesi" tarafından "Kardeş Okul Projesi" kapsamında kitap okuma programı düzenlendi. Bu programda belirlenen 8 kitap, Kardeş Okulumuz tarafından her kitaptan 20 tane olmak üzere bize peyderpey gönderilecektir. Her okumadan sonra birer sınav olmak üzere 8 sınav yapılacaktır. Sınavlar sonucunda kardeş okulumuzun kazanan öğrencileri, mayısta bir hafta misafirimiz olacaktır. Okulumuzda sınavı kazanan öğrencilerimiz ise ev sahipleri olarak kardeş okulumuzdan gelen öğrencilere okulumuzu, şehrimizi gezdirecek; tanıtacaklardır. Her iki okulun iş birliği ile yapılacak bu projede amacımız öğrencilerimizin ülkesine ve insanlığa faydalı olma idealine sahip bireyler olarak kültürlü, donanımlı, özgüvenli bir şekilde yetişmelerini sağlamak; farklı okul kültürlerinin birbirlerini tanımalarına, kardeşlik duygularının pekişmesine katkıda bulunmaktır. Gönderilen kitaplar ve bu projeye verdikleri emekler için TP Kâhta Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ailesi olarak kardeş okulumuza ve katkıda bulunan herkese teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Adıyaman Kahta Türkiye Petrolleri Kahta Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Adıyaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Adıyaman Kahta Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Adıyaman Okulları, Adıyaman Kahta Okulları, Adıyaman Anadolu İmam Hatip Liseleri, Adıyaman Kahta Anadolu İmam Hatip Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)