Kelebekler Sınıfı Haftanın Çocuğu Hifanur
Okılumuzun uyguladığı "Haftanın Çocuğu " Projesinde bu hafta Kelebekler Sınıfının Haftanın Çocuğu Hifanur olmuştur.Hafta boyunca Hifanur'u yakından tanıyıp birlikte; Serbest Kürsü,Deney ve ailesiyle birlikte Aile Katılımı yaptık.Projemize katkılarından dolayı Hifanur ve ailesine teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Vedat Ahmet Şen Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Karaman Anaokulu Haberleri, Karaman Merkez Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Karaman Anaokulu Videoları, Karaman Merkez Anaokulu Videoları, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Anaokulları, Karaman Merkez Anaokulları
Yayın Tarihi: 28.04.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)