Kelebekler Sınıfı Öğle Grubunun Aile Katılımı Etkinlikleri
Okul öncesi ve İlköğretim Kurumları yönetmeliği gereği anaokullarında Aile Katılımı Etkinlikleri uygulanmaktadır.Okulumuzun tüm sınıflarında aile katılımı etkİnlikleri planlanmakta ve uygulanmaktadır..Bu etkinliklerde hem hoş vakit geçirilmekte hem de velilerimizin yetenekleri doğrultusunda hazırladıkları etkinliklerle kazanımlara ulaşılmaktadır. Kelebekler sınıfı öğle grubunda ailelerle birlikte pizza yapımı, tişört boyama, çikololata topları etkinliği, turşu kurma, baloncuk deneyi, tırtıl yapımı ve baskı çalışması yapılmıştır. Katkı sağlayan öğretmenimize ve velilerimize teşekkürler...
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gölcük Gölcük Goncagüller Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gölcük Anaokulu Haberleri, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gölcük Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gölcük Anaokulları
Yayın Tarihi: 07.12.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)