Kitap Söyleşisi
Kitap okuma projesi kapsamında kasım ayı etkinliği olarak Özgür Balpınar'ın "Portakal Çiçekleri " kitabı okundu. Türkçe öğretmenimiz Özge Kipeci 6/D sınıfı öğrencileri ile kitap söyleşisi yaptı. Z kütüphanede gerçekleşen söyleşi etkinliği sırasında kahve içerek keyifli bir ortam oluştu.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Tokat Niksar Toki Ulucan Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Tokat Ortaokul Haberleri, Tokat Niksar Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Tokat Ortaokul Videoları, Tokat Niksar Ortaokul Videoları, Tokat Okulları, Tokat Niksar Okulları, Tokat Ortaokulları, Tokat Niksar Ortaokulları
Yayın Tarihi: 12.12.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)