Kutlu Doğum Haftası İçin Törenimizi Halk Eğitim Merkezinde Yaptık. . .
Kutlu doğum haftası için törenimizi halk eğitim merkezinde yaptık. Öğrencilerimiz, velilerimiz, öğretmenlerimiz töreni ilgiyle izledi. Öğrencilerimiz piyeslerini sergiledi, şiirler okudu, hadis ve sünnetler okudu, veda hutbesini bizlerle paylaştılar. Okul koromuz da birbirinden güzel ilahiler okudular ve bizde güçlü manevi duygular uyandırdılar. Ayrıca İmam Hatip Lisesi öğrencileri semazen gösterilerini sergilediler. Okulumuzda düzenlenen Siyer_i Nebi yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizi tebrik ederiz. 8A sınıfından Ayşenur birinci, 6C sınıfından Pamuk Tuba ikinci ve 8B sınıfından Burak Emin üçüncü oldular. Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşşekür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kars Sarıkamış Gazipaşa Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Kars Ortaokul Haberleri, Kars Sarıkamış Ortaokul Haberleri, Kars Okulları, Kars Sarıkamış Okulları, Kars Ortaokulları, Kars Sarıkamış Ortaokulları
Yayın Tarihi: 25.04.2017
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)