Kutlu Doğum Haftasında Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S. A. V)´i Andık
Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)´in doğumunu kutladık.
Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v)´in doğumunu kutladık. Kutlama programımıza Pervati kaymakamı Sn. Murat Kahraman, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Sıddık ÇAKAN, karakol komutanları, daire amirleri ve köy halkımız katıldı.
Programa kelamların en güzeli olan Kur´an-ı Kerim tilaveti ile başlandı. Ardından Mevlid-i Şerif okundu, ilahiler, şiirler okundu, salavatlar getirildi. Hadis-i şerif yarışması yapıldı ve dua ile program sona erdi.
Programa ait fotoğraf galerisi ve video aşağıdadır.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Siirt Pervari Tuzcular İlkokulu
İlkokul Haberleri, Siirt İlkokul Haberleri, Siirt Pervari İlkokul Haberleri, Siirt Okulları, Siirt Pervari Okulları, Siirt İlkokulları, Siirt Pervari İlkokulları
Yayın Tarihi: 24.05.2015
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)