Liselerde Bilim Uygulamaları Sempozyumuna Katıldık
Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Liselerde Bilim Uygulamaları Sempozyumu’na Afşin Fen Lisesi olarak katıldık. Öğrencilerimiz “Afşin Termik Santralinin Afşin ve Çevresindeki Mevsimsel Değişimlere ve Tarımsal Üretime Olan Etkisinin İncelenmesi “ konusunda bildiri sunumu gerçekleştirdiler.
Moderatörlüğünü Sütçü İmam Üniversitesi Prof. Dr. Kevser CIRIK’ın yaptığı sempozyum sonrası Okul Müdürümüz Cuma KILINÇ’a, danışman öğretmenimiz Gökhan ÇAVDAR’ a ve 11. Sınıf öğrencilerimizden Ali Osman DAL’a, Meysa Nur TAŞYÜREK’e katılım belgeleri verildi. Projenin hazırlanmasında emeği geçen müdür başyardımcımız Eyup Erhan EKİCİ’ye müdür yardımcılarımız Ali ÖZDEMİR ve Harun ENKÜR’e , biyoloji öğretmenimiz Gökhan ÇAVDAR’a, coğrafya öğretmenimiz Orhan TOKGÖZ’e, resim öğretmenimiz Volkan KARADUMAN’a ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kahramanmaraş Afşin Afşin Fen Lisesi
Fen Lisesi Haberleri, Kahramanmaraş Fen Lisesi Haberleri, Kahramanmaraş Afşin Fen Lisesi Haberleri, Kahramanmaraş Okulları, Kahramanmaraş Afşin Okulları, Kahramanmaraş Fen Liseleri, Kahramanmaraş Afşin Fen Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)