Liseleri Geziyoruz
Önümüzdeki yıl bir üst öğrenim kurumuna geçiş yapacak olan öğrencilerimize liseleri tanıtmak, öğrencilerimizi motive etmek ve onların farkındalıklarını yükseltmek amacıyla Artvin Fen Lisesi, Artvin Sosyal Bilimler Lisesi, Artvin Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Artvin 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi, Kazım Karabekir Anadolu Lisesi ve Artvin TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettik.
Okullardaki öğrencilerle ve öğretmenlerle birebir sohbet etme ve soru sorma şansı olan öğrencilerimiz merak ettikleri konuları sordular. Aynı zamanda okulların fiziki imkanları hakkında bilgi sahibi olup, hedeflerini ve beklentilerini gözden geçirdiler. Gezi bitiminde deneyimlerini paylaştıklarında gözlerindeki ışığı görmek bizleri de çok mutlu etti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Artvin Merkez Ortaköy İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Artvin İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Artvin Merkez İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Artvin Okulları, Artvin Merkez Okulları, Artvin İmam Hatip Ortaokulları, Artvin Merkez İmam Hatip Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)