“lösev’e Yardım Kermesi”mizin Açılışını Gerçekleştirdik. . .
Lösemili çocuklar için birçok destek sağlayan LÖSEV vakfına bağışlanmak üzere yapılan kermesimizin açılışını İl Milli Eğitim Müdürümüz V. Ali ERGİN, Okul Müdürümüz Osman ÇOLAK ile yaptı.
Okulumuz Aile ve Tüketici Hizmetleri ve Halkla İlişkiler Alanı öğretmen ve öğrencilerinin ders uygulamalarında; özellikle geri dönüşüm malzemelerini değerlendirerek oluşturdukları ürünler ve hazırlanan yiyecekler ile kermes gerçekleştirildi. Kermeste Lavanta keseleri, ahşap oyuncaklar, kitap ayraçları, takı malzemeleri, anahtarlık çeşitleri gibi ürünler satışa sunuldu.
LÖSEV Kırklareli il temsilci Seher ERÇEK’te kermesimize katılarak, yapılan çalışmalar için teşekkür etti. Yapılan çalışma ile öğrencilerimize yardımlaşma, paylaşma, üretme isteği, görev bilinci ve sorumluluk alma gibi yetkinlikler kazandırmak amaçlanmıştır.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kırklareli Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kırklareli Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kırklareli Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kırklareli Okulları, Kırklareli Merkez Okulları, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Kırklareli Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)