Maddenin Hal Değişimleri
Okulumuz Fen Bilgisi Öğretmeni Özge KARAOĞLU 28 Aralık 31 Aralık tarihleri arasında 5-A Hafızlık sınıfımızla Fen bilimleri dersinde 4.ünite maddenin hal değişimleri konusu işlendi.
Öğretmenimiz Özge KARAOĞLU ilgi ve yönlendirmesiyle öğrencilerimiz çeşitli deneyler yaptılar. Derste öğrenilen konuların günlük hayatta var ve uygulanabilir olduğunu göstermek ; katı ,sıvı ve gaz maddelerinin birbirine dönüşebilir olduğunun farkına varılabilmesi amacıyla yapılan alışmalarda Erime, donma, buharlaşma, kaynama noktasına örnek gösterilerek öğrencilerimize çeşitli uygulanabilir deneyler yaptırıldı..
Yapmış olduğu rehberlik ile etkinliği düzenleyen Fen Bilgisi Öğretmenimiz Özge KARAOĞLU ve çalışmalarını bizlerle paylaşan öğrencilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Merkez Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Merkez Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)