Masal Anlatma Etkinliği
Lüleburgaz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul öğrencileri arasında 27 Şubat 2018 tarihinde masal anlatma etkinliği düzenlendi.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde düzenlenen etkinliğe okulumuz 2/A Sınıfından Miraynur GÖRMEZ "Kırmızı Başlıklı Kız" masalı ile katıldı. Etkinlikte çocuk yetiştirilmesinde eğitimin önemine değinildi. “Çocukların zihinsel ve kişilik gelişiminin çok önemli olduğu vurgulandı. Bu süre içerisinde kazanılan davranış biçimleri tüm yaşam boyunca devam etmektedir. Öğrencilerimizin anlatımda beden dilinden yararlanma, kendilerini ifade etme, Türkçeyi güzel kullanma gibi kişisel özelliklerin geliştirilmesi amacıyla bu etkinlik düzenlenmiştir.. Etkinlikte, masal kahramanlarının kıyafetleriyle birbirinden ilginç ve güzel masallar anlatan öğrencilere hediyeler verildi.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kırklareli Lüleburgaz Eskitaşlı Şehit Er Recep Savaş Sinar İlkokulu
İlkokul Haberleri, Kırklareli İlkokul Haberleri, Kırklareli Lüleburgaz İlkokul Haberleri, Kırklareli Okulları, Kırklareli Lüleburgaz Okulları, Kırklareli İlkokulları, Kırklareli Lüleburgaz İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)