Master Of Houseworks (Bu İşler Benden Sorulur)
Projenin temel amacı öğrencilerin günlük yaşam becerilerini geliştirmektir. Proje kapsamında öğrencilerden günlük ev işlerine daha fazla etkin olmaları beklenir. Günlük ev işlerinde aktif olan öğrencilerin kendi kendine yetebilme duygusunu tatması hedeflenir. Böylece bu öğrencilerin kendine güven kazanması hedefimizdir. Ayrıca projeye katılan öğrencilerin gündelik işlerin belli bir çaba gerektirdiğini anlamalarını ve bu işleri yapan insanlara daha fazla empati duymalarını amaçlarımız arasındadır.
MASTER OF HOUSEWORKS (BU İŞLER BENDEN SORULUR)
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Burdur Kemer Kemer Çok Programlı Anadolu Lisesi
Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Burdur Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Burdur Kemer Çok Programlı Anadolu Lisesi Haberleri, Çok Programlı Anadolu Lisesi Videoları, Burdur Çok Programlı Anadolu Lisesi Videoları, Burdur Kemer Çok Programlı Anadolu Lisesi Videoları, Burdur Okulları, Burdur Kemer Okulları, Burdur Çok Programlı Anadolu Liseleri, Burdur Kemer Çok Programlı Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 07.04.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)