Matematik Günleri ve Olimpiyatları Sınavı Ödül Törenine Katıldık.
Zonguldak Fen Lisesi'nin düzenlemiş olduğu "Matematik Günleri ve Olimpiyatları Sınavı" ödül törenine katıldık. 214 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen Matematik Olimpiyatlarında 7.Sınıf Öğrencilerimiz, Mansiyon ödülüne layık görüldüler. Matematik Olimpiyatlarına katılan tüm öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
ZFL 2. MATEMATİK OLİMPİYATI SONUÇLARI >>
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Kozlu Kozlu Alparslan Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Zonguldak Ortaokul Haberleri, Zonguldak Kozlu Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Zonguldak Ortaokul Videoları, Zonguldak Kozlu Ortaokul Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Kozlu Okulları, Zonguldak Ortaokulları, Zonguldak Kozlu Ortaokulları
Yayın Tarihi: 14.06.2023 - Güncellenme Tarihi: 18.06.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)