Mavi Boncuklar Öğle Sınıfımızdan Mesaj Var
Trafik ve İlkyardım Haftasında Mavi Boncuklar öğlen sınıfı öğrencilerimiz öğretmenleri Pınar ERCAN rehberliğinde hazırlamış olduğu video ile mesajlarını iletiyor.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kocaeli İzmit Elma Şekeri Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli İzmit Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Kocaeli Anaokulu Videoları, Kocaeli İzmit Anaokulu Videoları, Kocaeli Okulları, Kocaeli İzmit Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli İzmit Anaokulları
Yayın Tarihi: 05.05.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)