Mehmet Akif Ersoy
12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulünün 103. yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma günü okulumuz Türkçe Öğretmeni Meltem TURGUT, Fen Bilimleri Öğretmeni Yasemin ÇELIKEL, Matematik Öğretmeni Merve KARGI ve Sosyal Bilgiler Öğretmeni Muhammet İsa SEZİCİ tarafından hazırlanan etkinliklerle okulumuz konferans salonunda program düzenlendi daha sonra Edirnekapı Şehitliğinde anma programı gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program daha sonra Mehmet Akif Ersoy’un kabri başında öğrencilerimiz tarafından Kur’an-ı Kerim okunup tüm şehitler için dualarla devam etti.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
İstanbul Gaziosmanpaşa Şehit Anıl Kaan Aybek Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, İstanbul Ortaokul Haberleri, İstanbul Gaziosmanpaşa Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, İstanbul Ortaokul Videoları, İstanbul Gaziosmanpaşa Ortaokul Videoları, İstanbul Okulları, İstanbul Gaziosmanpaşa Okulları, İstanbul Ortaokulları, İstanbul Gaziosmanpaşa Ortaokulları
Yayın Tarihi: 12.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)