Mehmet Akif Ersoy'u Anma Haftası
20-27 Aralık Mehmet Akif Ersoy'u anma haftası Belencik Ortaokulunda kutlandı.
Vatan Şairi Mehmet Akif Ersoy okulumuzda yapılan çeşitli etkinliklerle anıldı. Okulumuzda hafta başı itibariyle sınıf panoları Şairimizin resim ve şiirleri ile donatıldı. Öğrencilerimize Mehmet Akif ERSOY'un hayatı, eserleri, bu ülke tarihi için ne kadar önemli olduğu, İstiklal Marşımızın anlamı ve önemi anlatıldı. Okulumuz Sosyal Bilgiler öğretmeni İbrahim Nişancı' nın koordinatörlüğünde düzenlenen anma programı tüm öğretmen ve öğrencilerimizin katılımı ile sergilendi.
Vatan Şairimiz Mehmet Akif Ersoy'u rahmet ve minnetle anıyoruz.
Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
Şuheda fışkıracak toprağı sıksan şuheda!
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kars Sarıkamış Belencik Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Kars Ortaokul Haberleri, Kars Sarıkamış Ortaokul Haberleri, Kars Okulları, Kars Sarıkamış Okulları, Kars Ortaokulları, Kars Sarıkamış Ortaokulları
Yayın Tarihi: 27.12.2019
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)