Menekşeler Sınıfı Öğle Grubu Aile Katılımı Etkinlikleri
Okul öncesi ve İlköğretim Kurumları yönetmeliği gereği anaokullarında Aile Katılımı Etkinlikleri uygulanmaktadır.Okulumuzun tüm sınıflarında aile katılımı etkİnlikleri planlanmakta ve uygulanmaktadır.Bu etkinliklerde hem hoş vakit geçirilmekte hem de velilerimizin yetenekleri doğrultusunda hazırladıkları etkinliklerle kazanımlara ulaşılmaktadır. Menekşeler sınıfı öğle grubu aile katılımı etkinlikleri kapsamında velimiz Tuba EFE tarafından Dans Eden Renkler deneyi yapıldı. Velimiz Mehtap YALINIZ tarafından da Bisküvili Pasta yapımı gerçekleştirildi. Velilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gölcük Gölcük Goncagüller Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gölcük Anaokulu Haberleri, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gölcük Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gölcük Anaokulları
Yayın Tarihi: 02.01.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)