Mescidimiz Süslemelerle Güzelleşiyor
Okul mescidimiz, meslek dersleri öğretmenimiz Hamide FİDAN'ın dokunuşuyla daha güzel ve daha huzur verici bir görünüme kavuştu.
Öğretmenimizin okul mescidi duvarlarına çeşitli süsleme sanatlarıyla yaptığı boyamalar 29 mart pazartesi tamamlanmıştır. Mescidin yeni görünümü öğrenciler için daha teşvik edici ve öğretici olmuştur.
Öğretmenimize emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Aksaray Gülağaç Gülağaç Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Aksaray Gülağaç Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Aksaray Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Aksaray Gülağaç Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Aksaray Okulları, Aksaray Gülağaç Okulları, Aksaray Anadolu İmam Hatip Liseleri, Aksaray Gülağaç Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 30.03.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)