Meslek Liseleri Hayata Dokunuyor. . .
14.03.2023 tarihinde meslek lisesi öğrencileri hayata dokunuyor projesi kapsamında KIRKLARELİ KYK yurdunda Depremzede okul öncesi öğrencilerine okulumuz çocuk gelişimi, Aile Tüketici Hizmetleri ve Halkla ilişkiler öğretmen ve öğrencileri tarafından etkinlik gerçekleştirilmiştir.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kırklareli Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kırklareli Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kırklareli Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Videoları, Kırklareli Okulları, Kırklareli Merkez Okulları, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Kırklareli Merkez Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 15.03.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)