Mesleki Çalışma Dönemi Bugün İtibariyle Başladı
09:00'da tüm öğretmenlerimizin hazır bulunduğu seminer çalışmasında Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN'in öğretmenlerimize ve okul yöneticilerine hitaben konuşması dinlenildi.
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Yusuf TEKİN, mesajında bir eğitim öğretim yılını daha tamamlamanın mutluluğu içinde olduğunu belirterek, "Geçtiğimiz 36 haftayı yoğun bir çalışma temposuyla tamamladık. Hepinize emekleriniz için, içinizdeki öğretme ve öğrenme coşkusu için, evlatlarımızın dolayısıyla ülkemizin geleceğine doğru attığınız her adım için şahsım, öğrencilerim ve velilerim adına şükranlarımı sunuyorum." dedi.
2024 Haziran dönemi mesleki Seminer çalışması 24-28 Haziran tarihlerinde yüz yüze gerçekleştirilecektir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.