Mesleki Eğitim ve Sanayi İşbirliği
PINARHİSAR MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ile SERTİM TEKSTİL PAZ. SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. arasında "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" imzalanmıştı. Protokol; mesleki ve teknik eğitimde, sektörün iş gücü ihtiyacına cevap verebilecek niteliğe sahip, gelişen teknolojiye hızla ve etkin şekilde uyum sağlayabilen, paydaşların planlama ve karar alma süreçlerine aktif şekilde katıldığı bir yapıyı tam anlamıyla hayata geçirebilmeyi amaçlıyor. Sürecin yönetimini hızlandıracak ve pratikleştirecek öneriler her iki kurum tarafından kurumların katılım ve katkılarının en üst düzeye erişmesi için sorumluluk paylaşımı yapıldı. Bu kapsamda Pınarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Sertim Tekstil Paz. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. arasında yapılan protokol çerçevesinde protokol yürütme kurulu, eğitim koordinatörü ve öğrenci seçme komisyonu oluşturuldu. Protokolün imzalanmasında emeği geçen SertimTekstil Paz. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.Yönetimine şahsım ve okulum adına teşekkür ediyorum.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Kırklareli Pınarhisar Pınarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kırklareli Pınarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, Kırklareli Okulları, Kırklareli Pınarhisar Okulları, Kırklareli Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, Kırklareli Pınarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)