Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi Kapsamında Okulumuzu Temsıl Eden Öğrencimizde Kupa ve Plaket Verildi. . .
Okulumuzda bugün yüz yüze eğitim başladı....
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" Kapsamında 1000 Meslek Lisesi Sanatsal Etkinliklerde Buluşuyor Yarışmasında Okulumuzu temsil eden ayrıca Okulumuz bünyesinde gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Resim yarışmasında 1. olan 12/A Sınıfı değerli öğrencimizden Dilara KOCATAŞ'a Okul Müdürümüz Sayın Yılmaz GÜNGÖR tarafından madalya ve plaketleri ile İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü 1000 Okul Komisyonu tarafından öğrencimizin değerli velilerine gönderilmiş bulunan çeşitli hediyeler bugün takdim edilmiştir...
Değerli Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz..
Öğrencimize Eğitim- Öğretim desteğini sunan Aydın Doğan Güzel Sanatlar Lisesi değerli öğretmen ve öğrencilerine, öğrencimizin Danışman Görsel Sanatlar Öğretmenimiz Sayın Ayşegül DÜŞEK' e de ayrıca teşekkür ediyoruz. (İdare)... Yılmaz Güngör Galip Öztürk MTAL
@ziyaselcukprofdr
@tcmeb
@meslegimhayatim
@istanbulilmem
@istanbul.mte
@1000okulistanbul
@aydindoganguzelsanatlarlisesi
https://galipozturk.meb.k12.tr/icerikler/okulumuz-mesleki-egitimde-1-000-okul-projesi-kapsaminda-1000-meslek-lisesi-sanatsal-etkinliklerde-bulusuyor-yarismasina-katildi_11584515.html
https://istanbul.meb.gov.tr/www/sanatsal-etkinlikler-bulusmasi/icerik/3740
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
İstanbul Beykoz Galip Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İstanbul Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Haberleri, İstanbul Okulları, İstanbul Beykoz Okulları, İstanbul Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri, İstanbul Beykoz Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)