Mevlid - İ Nebi Haftası Programı
Okulumuzda peygamber efendimizin dünyaya teşriflerini kutlamak için Mevlid i Nebi haftası kapsamında program düzenlenmiştir. Programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Zakir ALMA, lçemiz İmam Hatiplerinden Levent ADALAR, Mahmut ÖZTÜRK hocalarımız , okulumuz idarecileri,öğretmenler ve öğrencilerimiz katılmıştır. Programda Kuran-ı Kerim tilaveti edilmiş, konuşmalar yapılmış ve öğrencilerimizin hazırladığı çeşitli etkinlikler sergilenmiştir.
Mevlid Kandili insanı insan yapan bütün güzelliklerin odaklandığı bir şahsiyet olan rahmet elçisi Hz. Peygamberin doğumunu kutladığımız, onun bireysel ve toplumsal hayatımızı aydınlatan insanlık ve merhametini, insaf ve adaletini, sabır ve metanetini, kerem ve cömertliğini, kısaca insanlığa sunduğu değerleri anlayıp hayatımızı onun yüce ahlâkıyla güzelleştireceğimiz bir tazelenme mevsimidir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Tokat Sulusaray 15 Temmuz Şehit Mehmet Güder İmam Hatip Ortaokulu
İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Tokat İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Tokat Sulusaray İmam Hatip Ortaokulu Haberleri, Tokat Okulları, Tokat Sulusaray Okulları, Tokat İmam Hatip Ortaokulları, Tokat Sulusaray İmam Hatip Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)