"Mezunlarımız Anlatıyor"
Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi kurulduğu 1975 yılından günümüze kadar sayısız mezun vermiştir.Mezunlarımızdan bazıları Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu olmamız vesilesiyle tebrik etmek ve destek olmak için video çekip gönderdiler.
TEŞEKKÜRLER
Prof Dr. Fikret Karapınar (Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu İlahiyat Fakültesi Dekanı)
Ahmet Yaşar Akkaya (Tarihçi,Eğitimci Yazar)
Ayhan MEKİKLİ (Bartın SGK Müdür Yardımcısı)
Şahin DEMİRCİ (Eskişehir Vergi Dairesi Başkanı)
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Zonguldak Devrek Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Devrek Okulları, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Liseleri, Zonguldak Devrek Anadolu İmam Hatip Liseleri
Yayın Tarihi: 03.07.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)