Milli Eğitim Bakanlığı'nın Yüz Yüze Eğitimle İlgili Basın Açıklaması
Ülkemiz genelinde Kovid-19 salgın tedbirleri çerçevesindeki kademeli normalleşme kapsamında, 1 Haziran Salı gününden itibaren tüm ilkokullarda ve okul bünyesindeki ana sınıflarında haftada 2 gün yüz yüze eğitime başlanacaktır. Diğer okul öncesi eğitim kurumları mevcut durumda olduğu gibi tam zamanlı olarak yüz yüze eğitime devam edecektir.
7 Haziran Pazartesi günü ise tüm ortaokul ve liselerimizde haftada 2 gün yüz yüze eğitime geçilecektir.
Köy ve seyrek nüfuslu yerleşim yerlerindeki okullarımızda yüz yüze eğitime 1 Haziran Salı gününden itibaren haftanın 5 günü tam zamanlı olarak başlanacaktır.
Okullarımızdaki yüz yüze eğitimlere katılım, isteğe bağlı olup "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzu"ndaki koşullar doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Zonguldak Kozlu Kozlu 19 Mayıs 100. Yıl İlkokulu
İlkokul Haberleri, Zonguldak İlkokul Haberleri, Zonguldak Kozlu İlkokul Haberleri, Zonguldak Okulları, Zonguldak Kozlu Okulları, Zonguldak İlkokulları, Zonguldak Kozlu İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)