Miraç Kandilinizi Tebrik Ederiz
27 Şubat Pazar gününü Pazartesi'ye bağlayan gece, Peygamberimizin (sas) ihsan ve ikram dolu mucizevi bir yolculukla Cenab-ı Hakk'ın yüksek huzuruna kabul edildiği Miraç gecesini yeniden idrak edeceğiz
Okul müdürümüz Mustafa ÖZER,tüm eğitim câmiasının,milletimizin ve tüm dünya müslümanlarının; mukaddes bir yolculuğun ve manevi bir yükselişin ifadesi olan ve pek çok ilahi lütuf ve ihsanla dolu Miraç Kandilini tebrik ederek,Miraç kandilinin huzura,birliğe ve saadete vesile olmasını temenni ettiğini söyledi.
27 Şubat Pazar gününü Pazartesi'ye bağlayan gece, Peygamberimizin (sas) ihsan ve ikram dolu mucizevi bir yolculukla Cenab-ı Hakk'ın yüksek huzuruna kabul edildiği Miraç gecesini yeniden idrak edeceğiz
Tüm Öğrencilerimizin,velilerimizin,imam hatip ve eğitim camiamızın ve tüm islam aleminin Mirac Kandilini Tebrik ediyoruz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi
Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Karaman Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Anadolu İmam Hatip Liseleri, Karaman Merkez Anadolu İmam Hatip Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)