Misafirimizden Müzik Ziyafeti
Okulumuz Öğretmenlerinden Değerli Sınıf Öğretmenimiz Şeyda KEKE ve Furkan BAYDENİZ sergiledikleri performans ile Öğrencilerimiz ve Öğretmenlere keyifli anlar yaşattılar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kars Sarıkamış Belencik İlkokulu
İlkokul Haberleri, Kars İlkokul Haberleri, Kars Sarıkamış İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Kars İlkokul Videoları, Kars Sarıkamış İlkokul Videoları, Kars Okulları, Kars Sarıkamış Okulları, Kars İlkokulları, Kars Sarıkamış İlkokulları
Yayın Tarihi: 08.01.2018
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)