Mta Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesi Gezisi
Müze ortamı çocuklara alternatif öğrenme yolları ile tanışma, gerçek nesnelerle aktif bir şekilde çalışma olanağı sağlar. Çocukların gözlem, mantık, yaratıcılık, hayal gücü ve beğeni duygusunun oluşmasına ve gelişmesine katkıda bulunur. Müzelerde çocuklar ait olduğu kültürü öğrenir, farklı kültürleri tanırlar ve farklı tarih ve coğrafik olaylar inceleme şansı yakalar. Bu doğrultuda okulumuz 4/B Sınıf öğretmeni Ali YILDIRIM ve 4/F sınıf öğretmeni Uğur UZUN sınıf öğrencileri ile birlikte MTA Şehit Cuma Dağ Tabiat Tarihi Müzesine gezi düzenlemişlerdir.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Keçiören Kalaba İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Keçiören İlkokul Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Keçiören Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Keçiören İlkokulları
Yayın Tarihi: 01.12.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)