Mucitler Sınıfının Doğa İle İç İçe Nokta Sergisi
Mucitler sınıfı Peter H.Reynolds'ın eseri Nokta kitabını okuduktan sonra kendi noktalarını sergiledi. Etkinliklerini doğa ile bütünleştirmeyi seven öğretmenimiz Müge Şevik bu etkinlikle hem öğrencilerini 'Başlamak' için cesaretlendirdi hem de temiz havanın tadını doyasıya çıkarttılar.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gebze Gebze Yunus Emre Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gebze Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Kocaeli Anaokulu Videoları, Kocaeli Gebze Anaokulu Videoları, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gebze Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gebze Anaokulları
Yayın Tarihi: 28.02.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)