Müze Ziyareti
Okulumuz 11. Sınıf öğrencileri; öğrencilerin bilgi, görgü ve yeteneklerini geliştirmek, toplumsal kurallara uyumlarını ve bir arada yaşam kültürü edinmelerini sağlamak, sosyal iletişim becerilerini geliştirmek, tarihi ve kültürel medeniyet tasavvuru oluşturmak amacıyla Tarsus Müzesini ziyaret etmişlerdir. Öğrencilerimize ve okulumuz Tarih Öğretmeni Celal KAYIR ve okulumuz Coğrafya Öğretmeni Agit SAKCİ'ye teşekkür ederiz.
Okulumuz 11. Sınıf öğrencileri; öğrencilerin bilgi, görgü ve yeteneklerini geliştirmek, toplumsal kurallara uyumlarını ve bir arada yaşam kültürü edinmelerini sağlamak, sosyal iletişim becerilerini geliştirmek, tarihi ve kültürel medeniyet tasavvuru oluşturmak amacıyla Tarsus Müzesini ziyaret etmişlerdir. Öğrencilerimize ve okulumuz Tarih Öğretmeni Celal KAYIR ve okulumuz Coğrafya Öğretmeni Agit SAKCİ'ye teşekkür ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.