Namık Kemal Sinema Günleri
Namık Kemal Ortaokulu ailesi olarak öğrencilerimizde olumlu davranışları pekiştirmek amacıyla aylık puanlamada okulumuzun örnek sınıfları 5-C 6-B 7 -B olmuşlardır.Ögrencilerimize ödül olarak sinema etkinliği gerçekleştirdik.Emegi gecen okul idaremizi ve öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.
SADECE EGITIMDE DEGIL SOSYAL ETKINLIKLERDE DE 1. NAMIK KEMAL
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şanlıurfa Suruç Namık Kemal Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Şanlıurfa Ortaokul Haberleri, Şanlıurfa Suruç Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Suruç Ortaokul Videoları, Şanlıurfa Okulları, Şanlıurfa Suruç Okulları, Şanlıurfa Ortaokulları, Şanlıurfa Suruç Ortaokulları
Yayın Tarihi: 26.12.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)