Öğrencilerimizden Barış Pınarı Harekatı'na Destek
Kozlu Gençlik Merkezi gönüllü gençleri okulumuzu ziyaret ettiler. Gönüllü gençler ile birlikte okulumuz öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve askerimizin başlattığı Barış Pınarı Harekatı'na olan desteklerini göstermek için okul bahçesinde Türk bayrağı açarak "Barış Pınar Harekatı'nda Mehmetçiğimizin yanındayız" mesajını gönderdiler. Sonrasında yetenek taramasına giren öğrencilerimizle oyunlar oynayan gönüllü gençler, gençlik merkezleri hakkında da bilgi verdiler.
Kozlu Gençlik Merkezi gönüllü gençlerine teşekkür ediyoruz.
Zonguldak Kozlu Kargalar Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Zonguldak Ortaokul Haberleri, Zonguldak Kozlu Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Zonguldak Ortaokul Videoları, Zonguldak Kozlu Ortaokul Videoları, Zonguldak Okulları, Zonguldak Kozlu Okulları, Zonguldak Ortaokulları, Zonguldak Kozlu Ortaokulları
Yayın Tarihi: 16.10.2019 - Güncellenme Tarihi: 11.12.2019
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)