Öğrencimizden Müthiş Mehmet Akif Performansı. . .
Dün gerçekleştirdiğimiz 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programında öğrencimiz MEHMET EMİR KICIKLI'nın tek kişilik Akif oyunu seyirciler tarafından çok beğenildi. Öğrencimizin performansını izlemek isteyenler için kısa bir bölümü aşağıdadır.
Öğrencimizi gösterdiği oyunundan dolayı tebrik ediyoruz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Karaman Ermenek Ermenek Hasan Kalan Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Anadolu Lisesi Haberleri, Karaman Ermenek Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, Karaman Anadolu Lisesi Videoları, Karaman Ermenek Anadolu Lisesi Videoları, Karaman Okulları, Karaman Ermenek Okulları, Karaman Anadolu Liseleri, Karaman Ermenek Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 13.03.2020
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)