Öğrencimizin Grekoromen Güreş Başarısı
06-07-08/12/2023 tarihleri arasında Erzincan'da düzenlenen Okullar Arası Genç Erkekler Grup Güreş müsabakalarında öğrenmiz Batuhan AVLI 71 kg'da ikinci olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sivas Merkez Halil Rıfat Paşa Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Sivas Anadolu Lisesi Haberleri, Sivas Merkez Anadolu Lisesi Haberleri, Anadolu Lisesi Videoları, Sivas Anadolu Lisesi Videoları, Sivas Merkez Anadolu Lisesi Videoları, Sivas Okulları, Sivas Merkez Okulları, Sivas Anadolu Liseleri, Sivas Merkez Anadolu Liseleri
Yayın Tarihi: 18.12.2023
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)