Öğretmenlere Plaket Verildi
Okulumuzda görev yapan personele 2015-2016 eğitim-öğretim yılı içerisinde eğitime ve okulumuza sağladıkları katkılardan dolayı okul müdürümüz Sami CAN trarafından Teşekkür Plaketi verildi.
´Eğitim-öğretim yılı içerisinde yardımcı personellerden müdür yardımcılarına kadar bütün personelimizin büyük özveri ve yoğun gayretleri sonucunda farklı etkinlik ve faaliyetler düzenledikerini, eğtim nazarından bakıldığında okulda farklı bir hava yakaladıklarını ve bir ekip olmayı başardıklarını aktaran Sami CAN, bu okulda hep birlikte nice güzel işler başaracağımıza inanıyorum diyerek personele plaketlerini taktim etti.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Durmuş Ali Gülcan İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 06.06.2016
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)