Okul Ağaçlandırma Çalışmalarımız
Her yıl olduğu gibi bu yılda okulumuz bahçesini ağaçlandırma çalışmalasını gerçekleştirdik, bu çalışmaya öğrencilerimizi de katarak öğrencilerimizde ağaç dikmenin önemini ve ağaç dikme alışkanlıklarının kazandırılmasını sağladık. Ağaçlar öğrencilerimiz gibi okulumuzun en önemli parçalarındandır. Turgay ÇİFÇİ Okul Müdürü
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Diyarbakır Bismil Yavuz Selim Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Diyarbakır Ortaokul Haberleri, Diyarbakır Bismil Ortaokul Haberleri, Ortaokul Videoları, Diyarbakır Ortaokul Videoları, Diyarbakır Bismil Ortaokul Videoları, Diyarbakır Okulları, Diyarbakır Bismil Okulları, Diyarbakır Ortaokulları, Diyarbakır Bismil Ortaokulları
Yayın Tarihi: 07.03.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)