Okul Müdürümüzün Yeni Yıl Mesajı
Değerli Paydaşlarım...
Bir yılı da geride bıraktığımız şu günlerde Hurin Yavuzalp Anadolu Lisesi ailemizi ve tüm öğrencilerimizi en içten duygularla selamlıyor, 2021 yılının Hurin Yavuzalp Anadolu Lisesi ailemizin her ferdine, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve öncelikle sağlık getirmesini diliyorum.
2020 yılını, 21.09.2020 tarihinde ekibimle başladığımız görevimizde bulduğumuzdan daha iyi bırakmak inancı ile okul hedeflerimizin daha da güçlendiğini görmenin mutluluğu içinde geride bırakıyoruz. Okulumuzu adı geçen değil, adı anılan, örnek gösterilen bir okul olması için en üst düzeyde emek veren, bu amaçla gece gündüz demeden, yılmadan usanmadan yapılan özverili çalışmalar yapan tüm ekip arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Değerli Öğretmen arkadaşlarım, mart 2020 tarihi itibarıyla dünyamızın geçirmekte olduğu zorlu Pandemi sürecinde, ''Büyük Türkiye'' hayalinin gerçeğe dönüşmesi, kahrolsun değil, ''VAROLSUN'' diyen neslin yetiştirilmesinde ortaya koymuş olduğumuz hedeflerin gerçekleştirilmesi yönünde gösterdiğiniz gayretlerle okulumuza kazandırdığınız onur, sadece milli eğitim camiası için değil ülkemizin başarılı yarınları adına kazanılmış önemli ve örnek bir zaferdir, hepinize beni bu göreve layık gören büyüklerim adına teşekkür ediyorum.
Sayın Cumhurbaşkanımız ve Bakanımızın liderliğinde hayata geçirilen projelerle, eğitim alanındaki tüm aktörlerin içinde olduğu bir aile olarak el birliği içinde, hedeflenen ortak değerlere azim ve kararlılıkla ulaşılacağına tüm kalbimle inanıyorum.
Bu duygularla, 2021 yılının yeni başarılara imza atacağımız bir yıl olması dileklerimle yeni yılınızı bir kez daha tebrik ediyor,
Sevgi ve Selamlarımı sunuyorum...
Sağlıcakla Kalın, Allah'a emanet olun...
Hakan BOZGEYİK
Okul Müdürü
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Ankara Mamak Hurin Yavuzalp Anadolu Lisesi
Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Mamak Anadolu Lisesi Haberleri, Ankara Okulları, Ankara Mamak Okulları, Ankara Anadolu Liseleri, Ankara Mamak Anadolu Liseleri
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)
![Necla yüksek](/images/no-avatar.png)
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)
![Hamit ALTUN](/images/no-avatar.png)
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)
![Hasan Güven](/images/no-avatar.png)
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)