Okul Sinemamız
Okulumuzda bu hafta sinema yaptık.
Mısırlarımızı patlattık, ışıkları kapattık, sinemanın keyfine vardık!
Bu süreçte filmi dikkatli ve heyecanlı bir şekilde izleyen öğrencilerimize, bize yardımcı olan velilerimize, değerli öğretmenlerimize ve bizden desteğini esirgemeyen müdürümüze ve müdür yardımcımıza teşekkür ederiz.
İkinci dönem sinemamız daha etkili bir şekilde devam edecektir.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ağrı Patnos Cengiz Topel İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ağrı İlkokul Haberleri, Ağrı Patnos İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Ağrı İlkokul Videoları, Ağrı Patnos İlkokul Videoları, Ağrı Okulları, Ağrı Patnos Okulları, Ağrı İlkokulları, Ağrı Patnos İlkokulları
Yayın Tarihi: 16.01.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)