Okul Temsilcisi Seçimi Yapıldı
Okulumda Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi çalışması kapsamında başkan seçimleri yapıldı. Yapılan seçimlerde adaylar başarılı bir seçim propagandası yapmış ve eğlenceli bir seçim ortamı oluşmuştur.
Okulumda Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi çalışması kapsamında başkan seçimleri yapıldı. Yapılan seçimlerde adaylar başarılı bir seçim propagandası yapmış ve eğlenceli bir seçim ortamı oluşmuştur.
Seçimler sonucunda oy dağılım aşağıdaki gibi sonuçlanmıştır.
Adı Soyadı | Ay Sayısı |
Erdem Vahap YURT | 168 |
Mehmet ÖZCAN | 165 |
Merve CEYLAN | 100 |
Süleyman Akif ATALAY | 36 |
Sonuçlara göre Erdem Vahap YURT Okul Meclis Başkanı seçilmiştir. Öğrencimizi tebrik eder okulumuz en iyi şekilde temsil etmesini temenni ederiz.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Sivas Şarkışla Şehit Tuncer Çeliker Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Sivas Ortaokul Haberleri, Sivas Şarkışla Ortaokul Haberleri, Sivas Okulları, Sivas Şarkışla Okulları, Sivas Ortaokulları, Sivas Şarkışla Ortaokulları
Yayın Tarihi: 06.11.2014
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)