Okulum Daha Temiz. . .
Okulumuzda "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Klavuzu" kapsamında gerekli iyileştirme çalışmaları yapıldı.
03- 18 Eylül tarihleri arasında, gerekli önlemleri alarak, okulumuz salonunda veli bilgilendirme toplantıları yapıldı. Okulda, evde alınacak önlemler hakkında bilgi verilerek "Covıd 19 Veli Bilgilendirme Rehberi" ve "Veli Tahhüt Formu" tüm velilerimize ulaştırıldı.
Klavuz doğrultusunda gerekli planlamalar yapıldı ve talimatlar oluşturuldu. İlk hafta öğretmenlerimiz tarafından maske-mesafe ve temizlik konularının işlenmesi sağlandı.
Sınıflarımıza, koridor ve okul girişlerine dezenfektan standları konuldu.
Sınıf içi oturma düzeni uygun hale getirilerek, Partesi- Salı günleri 1. Grup, Perşembe- Cuma günleri okula gelecek şekilde 2. Grup oluşturuldu.
Her Çarşamba ve Cuma günü tüm sınıfların ve okulun dezenfektan cihazı kullanılarak dezenfekte edilmesi sağlandı.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Dr. Sadık Ahmet İlkokulu
İlkokul Haberleri, Karaman İlkokul Haberleri, Karaman Merkez İlkokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman İlkokulları, Karaman Merkez İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)