Okulumuz 1g Sınıfı Öğrencileri Yaşayan Doğa Etwinnng Projesi Kapsamında Su Arıtma(su Damıtma) Deneyi Yaptılar
Okulumuz 1G Sınıfı Öğrencileri Yaşayan Doğa eTwinnng Projesi Kapsamında Su Arıtma(Su Damıtma) Deneyi Yaptılar.
Bu Çalışma ile doğayı korumanın önemi, su ve su kaynaklarının ne kadar önemli olduğu ve temiz su bulamadığımızda nasıl temiz suya ulaşabileceğimiz konusunda fikir edindiler.
Okulumuz 1G Sınıfı Öğrencileri Yaşayan Doğa eTwinnng Projesi Kapsamında Su Arıtma(Su Damıtma) Deneyi Yaptılar.
Bu Çalışma ile doğayı korumanın önemi, su ve su kaynaklarının ne kadar önemli olduğu ve temiz su bulamadığımızda nasıl temiz suya ulaşabileceğimiz konusunda fikir edindiler.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Antalya Manavgat Milli Egemenlik İlkokulu
İlkokul Haberleri, Antalya İlkokul Haberleri, Antalya Manavgat İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Antalya İlkokul Videoları, Antalya Manavgat İlkokul Videoları, Antalya Okulları, Antalya Manavgat Okulları, Antalya İlkokulları, Antalya Manavgat İlkokulları
Yayın Tarihi: 11.05.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)