Okulumuz Kutlu Doğum Programı
Peygamber Efendimizin dünyaya gelişinin 1444. yılı münasebetiyle okulumuzda Kutlu Doğum programı yapıldı.
Başta İlçe Garnizon Komutanı Sn Ersan DİKİLİ olmak üzere İlçe Belediye Başkanı Sn Tayyar ÖZCAN, İlçe Emniyet Amiri Sn İbrahim EKŞİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn M. Sıddık ÇAKAN´ da Kutlu Doğum Programımıza katıldılar. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının ardından Köyümüzün İmamı Sn Turhan SÖZEN´in Kur´an-ı Kerim okudu. Peygamber Efendimizin anıldığı ve manevi duyguların arttığı bu gün de Program öğrencilerimizin yaptıkları gösterilerle devam etti. Ardından daha Önceden yapmış olduğumuz yarışmalarımızda derece alan öğrencilerimiz konukarımız tafarından ödüllerini aldılar.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Siirt Pervari Ormandalı Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Siirt Ortaokul Haberleri, Siirt Pervari Ortaokul Haberleri, Siirt Okulları, Siirt Pervari Okulları, Siirt Ortaokulları, Siirt Pervari Ortaokulları
Yayın Tarihi: 21.04.2015 - Güncellenme Tarihi: 24.04.2015
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)