Okulumuz Minik Kalpler Sınıfı "Oyun İçin Herkes El Ele"
Okulumuz Minik Kalpler Sınıfı "Oyun İçin Herkes El Ele" eTwinning projesiyle iş başında. Bu haftaki "Benim Oyuncağım" etkinliğini ebeveynleriyle eğlenceye dönüştüren minikler, sınıflarında da top yakalama oyuncağı yaptılar. Oyun Minik Kalplerin işi
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Kocaeli Gölcük Donanma Anaokulu
Anaokulu Haberleri, Kocaeli Anaokulu Haberleri, Kocaeli Gölcük Anaokulu Haberleri, Anaokulu Videoları, Kocaeli Anaokulu Videoları, Kocaeli Gölcük Anaokulu Videoları, Kocaeli Okulları, Kocaeli Gölcük Okulları, Kocaeli Anaokulları, Kocaeli Gölcük Anaokulları
Yayın Tarihi: 05.05.2022
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)