Okulumuz Öğretmenler Eliyle Yeni Çehresine Kavuştu
Okulumuz fedakar öğretmenlerimiz sayesinde yeni eğitim öğretim yılına pırıl pırıl bir çehre ile giriyor.
Bir öğretmen için okul işyeri değil; onun huzur bulduğu yuvasıdır. Bir öğretmen için öğrenciler sıradan bireyler değil; onun çocuklarıdır. Bir öğretmen için öğrencinin mutluluğu kendi mutluluğu, huzuru kendi huzurudur. Bu düsturla hareket eden ve eline boya badana fırçasını almaktan mutluluk duyarak öğrencilerine daha müreffeh bir ortam sağlamayı gaye edinen, akşam geç saatlere kadar zamanını, emeğin, gücünü feda eden öğretmenlerimiz Havva KÍZIL, Harun HARMANCI, Sedef AKSOY, Duygu DEMİRKAN, Muhammed ÖZTÜRK, Osman ASLAN... Biliyoruz ki bu kutlu topraklarda sayınız binleri teşkil ediyor. Ne kadar teşekkür etsek azdır. İyi ki varsınız öğretmenim...
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Karaman Merkez Yukarı Kızılca Ortaokulu
Ortaokul Haberleri, Karaman Ortaokul Haberleri, Karaman Merkez Ortaokul Haberleri, Karaman Okulları, Karaman Merkez Okulları, Karaman Ortaokulları, Karaman Merkez Ortaokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)