Okulumuz Türkiye Çocukları Korosu İsimli Etwinning Projesinde. . .
Okulumuz Türkiye Geneli E twinning Sosyal Sorumluluk projesi olan TÜRKİYE ÇOCUKLARI KOROSU üyesi olarak çalışmalarına başladı.
2/C ve 4/F sınıfı ögrencileri ögretmenleri Aslıhan ASLAN VE Ziya ASLAN rehberliğinde Türkiye Çocukları Korosu projesi kapsamında kodlama çalışmaları yapıyor ve öğretmenlerinin Web2 araçlarını kullanarak hazırladığı oyunları oynuyor. Müzik aletleri ile şarkılar çalıyor.Uzaktan eğitim sürecinde de etkinlikler kaldığı yerden devam ediyor.
Projemizin tanıtımı ve etkinlikleri öğrencilerimiz ve velileri ile paylaşıldı.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Yozgat Merkez Sakarya İlkokulu
İlkokul Haberleri, Yozgat İlkokul Haberleri, Yozgat Merkez İlkokul Haberleri, Yozgat Okulları, Yozgat Merkez Okulları, Yozgat İlkokulları, Yozgat Merkez İlkokulları
Yayın Tarihi: 18.01.2021
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)