Okulumuza Bir Güzel Başarı Belgesi Daha
YAHYA KEMAL BEYATLI İLKOKULU AİLESİ OLARAK BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTIK. OKULUMUZ, BAKANLIĞIMIZ VE SAĞLIK BAKANLIĞI İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE DÜZENLENEN OKULLARDA SAĞLIKLI BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KRİTERLERİNE UYGUN BULUNMUŞ VE BU BAŞARI BUGÜN DÜZENLENEN TÖRENLE BELGELENDİRİLMİŞTİR.
İSKENDERUN KAYMAKAMI İSKENDER YÖNDEN TARAFINDAN OKUL MÜDÜRÜMÜZ AYTAÇ YAMAN A DÜZENLENEN TÖRENLE BESLENME DOSTU OKUL SERTİFİKASI VERİLMİŞTİR.
ELDE EDİLEN BU BAŞARI İÇİN BAŞTA OKUL MÜDÜRÜMÜZ AYTAÇ YAMAN A VE OKUL İDARESİ İLE PERSONELLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ. BU GÜZEL AİLENİN İÇERİSİNDE BULUNMAKTAN MUTLU OLAN VE HER DAİM BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇABA SARFEDEN DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİNE DE AYRICA TEŞEKKÜR ETMEYİ BORÇ BİLİYORUZ.
YAHYA KEMAL BEYATLI İLKOKULU AİLESİ OLARAK BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTIK. OKULUMUZ, BAKANLIĞIMIZ VE SAĞLIK BAKANLIĞI İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE DÜZENLENEN OKULLARDA SAĞLIKLI BESLENME DOSTU OKUL PROJESİ KRİTERLERİNE UYGUN BULUNMUŞ VE BU BAŞARI BUGÜN DÜZENLENEN TÖRENLE BELGELENDİRİLMİŞTİR.
İSKENDERUN KAYMAKAMI İSKENDER YÖNDEN TARAFINDAN OKUL MÜDÜRÜMÜZ AYTAÇ YAMAN A DÜZENLENEN TÖRENLE BESLENME DOSTU OKUL SERTİFİKASI VERİLMİŞTİR.
ELDE EDİLEN BU BAŞARI İÇİN BAŞTA OKUL MÜDÜRÜMÜZ AYTAÇ YAMAN A VE OKUL İDARESİ İLE PERSONELLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ. BU GÜZEL AİLENİN İÇERİSİNDE BULUNMAKTAN MUTLU OLAN VE HER DAİM BAŞARILI OLMAK İÇİN ÇABA SARFEDEN DEĞERLİ ÖĞRETMENLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİNE DE AYRICA TEŞEKKÜR ETMEYİ BORÇ BİLİYORUZ.
Haberin devamını okumak için buraya tıklayınız.
Hatay İskenderun Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
İlkokul Haberleri, Hatay İlkokul Haberleri, Hatay İskenderun İlkokul Haberleri, Hatay Okulları, Hatay İskenderun Okulları, Hatay İlkokulları, Hatay İskenderun İlkokulları
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)