Okulumuzda 23 Nisan Büyük Bir Coşkuyla Kutlandı.
Okulumuzda, TBMM'nin açılışında Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından dünya çocuklarına armağan edilen "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" coşkusu yaşandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende,çeşitli şiirler,şarkılar ve dans gösterileriyle öğrencilerimiz unutulmaz bir gün yaşadı.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Antalya Kumluca Beykonak Sevim Öner İlkokulu
İlkokul Haberleri, Antalya İlkokul Haberleri, Antalya Kumluca İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Antalya İlkokul Videoları, Antalya Kumluca İlkokul Videoları, Antalya Okulları, Antalya Kumluca Okulları, Antalya İlkokulları, Antalya Kumluca İlkokulları
Yayın Tarihi: 24.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)