Okulumuzda 23 Nisan Çoşkusu
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okulumuzda coşkuyla kutlandı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende günün anlam ve önemini beliirten konuşmayı müdürümüz Reşat ASLAN yaptı. Konuşmanın ardından günün anlam ve önemini belirten şiirlere, folklör gösterilerine ve 23 Nisan törenlerimizin vazgeçilmezi olan yarışmalara yer verildi.
Tören programımızda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Video haberi görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ankara Akyurt Büğdüz İlkokulu
İlkokul Haberleri, Ankara İlkokul Haberleri, Ankara Akyurt İlkokul Haberleri, İlkokul Videoları, Ankara İlkokul Videoları, Ankara Akyurt İlkokul Videoları, Ankara Okulları, Ankara Akyurt Okulları, Ankara İlkokulları, Ankara Akyurt İlkokulları
Yayın Tarihi: 24.04.2024
![Resimsiz](/images/no-avatar.png)